Přihláška na kurz, kde budu pít jenom citronády tak dlouho, jak se mi bude chtít!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

OČISTNÝ

POBYTOVÝ KURZ

ZAMĚŘENÝ NA

DETOXIKACI

TĚLA I DUŠE

 

 1. - 6. července 2016

areál Říčky

v Moravském krasu

www.arealricky.cz

8500,-Kč

 

 NÁŠ RECEPT: 

 

panák citronu

přednášky, cvičení 

lžička medu

masáže, odpočinek

špetka

kajenského pepře

individuální zakázky, konstelace, koučink

půllitr vody

pobyt v lesních lázních 

na čerstvém vzduchu a

témeř bez signálu 

 

Co na kurzu zažijete se Zuzanou

DETOXIKACE

Dozvíte se, co to je detoxikace. Proč ji nemůžeme zaměňovat s hubnutím a rovnou si ji sami na sobě vyzkoušíte. Budete vědět jakou stravu jíst po detoxikaci těla.

VÝŽIVA

Získáte základní informace týkající se problematiky zdravého stravování a dozvíte se, co nám říkají informace na obalech potravin. Co jsou superpotraviny a jak je vybírat.

ENERGIE

Každý den budete mít pohyb formou energetického meridiánového strečinku. Pročistíme a rozhýbáme energii v celém těle. A odjedete se základní sestavou, kterou si tok energie můžete udržovat i po návratu domů.

PSYCHOSOMATIKA

Představíme vám základní pojetí chápání těla jako energetického systému. Budeme hledat paralely západní a východní medicíny a věnovat se psychosomatice.

POHYB

Rozcvičíme se a představíme si základní fyziologické zákonitosti pohybového aparátu. Dozvíte se, co je třeba znát k tomu, aby pohyb léčil a nevyčerpával

Co na kurzu zažijete s Petrou

OTÁZKY

Během pobytu vám předložíme sadu otázek, které vám pomohou prozkoumat váš život tak, abyste s ním mohli v jeho další etapě naložit vědoměji a ještě více podle vašich představ.

REFLEXE

Vytěžíme vaše zkušenosti. Dostanete velmi cennou zpětnou vazbu na sebe sama. Zažijete moudrost kruhů a získáte mnoho náhledů na situace, které budete chtít sdílet.

VIZE

Nabídneme vám doporučení jak si správně přát a objasníme vám sílu představivosti. Vytvoříte si lákavou vizi i akční plán s konkrétními kroky, které vás udrží na cestě za svými sny.

EMOCE

Prozkoumáte vnější i vnitřní aspekty vašeho života a to, jak vás skutečně uspokojují. Objevíte, jak spolu souvisí to, co se děje kolem vás s tím, jak jste nastavení uvnitř.

ŽIVOTNÍ FÁZE

Dozvíte se, jakými životními cykly a fázemi procházíme. Uvědomíte si, v jaké fázi se nacházíte a jaké má pro vás dary a výzvy. Pomocí přepisu limbického systému pročistíme, co už vám neslouží.

Nebo se rovnou přihlásit na kurz

VÍCE O KURZU:

Kolik dnů dáš jenom na citronádě? 1, 3 nebo 5 kurzodní? Nebo budeš dokonce pokračovat sám/a celých 10 dní v kompletním detoxikačním procesu i po odjezdu?

To bude jen na Tobě. Odlehčená strava v záloze bude zajištěna. Zemřít hlady Tě nenecháme. Začni léto opravdu užitečnou dovolenou. Užiješ si lekhost bytí v kontaktu se svým tělem i myšlenkami. Protože detoxikace pročistí tvoje střeva i receptory, budeš citlivější na svoje tělesné i životní potřeby. Tělo je chrám duše, takže automaticky začneš přemýšlet také nad tím, jak vynechat ve svém životě to, co už Ti neslouží.

A co tam budeme celou tu dobu dělat?

Když to nachvíli nebude lehké, podpoří tě skupina a také přísun informací o tom, co se s Tebou při detoxikaci děje. Jak vztah k jídlu a hladu souvisí s našimi mentálními přesvědčeními, jak funguje naše tělo jako energetický systém a mnoho dalších zajímavostí o těle i o životě. Navíc Tě zabavíme programem, který Tě zaměstná tak, že nebudeš mít čas přemýšlet nad tím, jestli máš hlad, ale nad tím, jak si ještě více vychutnat svůj každodenní život. Budeš mít prostor podívat se na svoje individuální zakázky, témata a otázky, které Tě aktuálně zaměstnávají. To vše v soukromí nádherného a klidného prostředí lesa.

A s kým? 

Přečti si o nás více. Naše koncentrace v jednom časoprostoru Ti poskytne opravdu jedinečnou příležitost se někam posunout na úrovni těla, duše, srdce i rozumu.

PROGRAM PRO VÁS PŘIPRAVUJÍ:

Zuzana Přikrylová 

Zajistí, abyste v pohodě zdolali výzvu, vydržet během pobytu pouze pít a ani vám to nepřijde. Zuzka vám dovolí vše, takže zjistíte, že není proti komu ani proti čemu bojovat. Sami to budete chtít vydržet a bude vám to dělat radost. Zároveň vám předá informace o tom, co se s vaším tělem děje a bude na vás dávat pozor. Předá vám mnoho rad a tipů, jak se stravovat a udržovat i po skončení kurzu. A taky se s ní občas protáhneme a zacvičíme si.

 

Petra Drahanská 

Zajistí, aby program setkání držel pohromadě, měl jasnou strukturu a někam směřoval. Pracuje jako garantka metodických kurzů v Pšl, kde získala mnoho zkušeností, jak dramaturgii kurzu využít k co nejlepšímu efektu. Díky koučovacímu a konstelačnímu výcviku vám nabídne sadu otázek a cvičení, které vás budou motivovat udělat si jasno v tom, co opravdu chcete a proč. Zároveň má pro vás připraveno i mnoho posilujícíh a podpůrných programů, díky kterým zažijete větší porozumění sám/sama sobě.

 

Hanka Štěpánová

Je bioložka a imunoložka. Ve své praxi sortuje buňky z pokusných vzorků a pracuje na výzkumných grantech a projektech. V našem případě žádné vzorky odebírat nebude! Zajistí hladký průběh organizace a produkce našeho setkání. Má na starosti komunikaci s účastníky a pokud to nepůjde jinak, uvaří vám misku rýže:-)

TIPY NA DETOXIKACI, SE KTEROU MŮŽEŠ ZAČÍT ROVNOU 

PRO TĚLO:

  • zařaď do svého života pohyb
  • pravidelné a zdravé jídlo
  • dostatečný spánek
  • doteky

PRO DUŠI:

  • odstraň ze svého života toho, kdo ti lže
  • toho, kdo tě nerespektuje
  • toho, kdo tě využívá
  • toho, kdo tě ponižuje

Pokud vás tato oblast péče o sebe sama zaujala a rádi byste dostávali čerstvé informace o dění na těchto stránkách, řekněte si jednoduše o to: 

Těším se na vás!